+420 733 709 799

Kašel a bolest v krku

OROFAR 1MG/1MG pastilka 24

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 8596149002149
SUKL: 0250051
Farmakoterapeutická skupina: Otorinolaryngologikum. Antiseptika. Různá jiná krční antiseptika

Orofar se používá k úlevě od příznaků souvisejících s infekcí ústní dutiny a hrdla, jako jsou bolesti v krku spojené s nachlazením, zánětem hltanu nebo hrtanu, při léčbě stomatitidy, aftů a zánětu dásní.

Dávkování a způsob užití

Děti ve věku 4-11 let: každé 2-3 hodiny nechte pomalu rozpustit 1 pastilku v ústech. Neužívejte více než 6 pastilek za 24 hodin.
Dospělí a děti od 12 let: každé 2-3 hodiny nechte pomalu rozpustit 1 pastilku v ústech. Neužívejte více než 10 pastilek za 24 hodin.
Při léčbě aft pastilku nechte pomalu rozpustit tak, aby byla v kontaktu s aftami.
Neužívejte bezprostředně před nebo během pití a jídla.
Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.

Složení

Léčivými látkami jsou benzoxonii chloridum a lidocaini hydrochloridum monohydricum. Jedna pastilka obsahuje benzoxonii chloridum 1 mg a lidocaini hydrochloridum monohydricum 1 mg.
Dalšími pomocnými látkami jsou sorbitol (E420), mikrokrystalická celulosa, makrogol 6000, kukuřičný škrob, dihydrát sodné soli sacharinu, chlorid sodný, pomerančové aroma, magnesium-stearát, monohydrát kyseliny citronové.

Kontraindikace

Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte při přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat.
Není určeno dětem do 4 let.
Pozorně čtěte příbalovou informaci.
 
Humánní léčivý přípravek
 

Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
129 Kč 139 Kč

Nejoblíbenější produkty