+420 733 709 799

Ostatní

UROVAL manosa AKUT 10 tablet

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 8596024012973

Unikátní spojení extraktu kanadských brusinek a D-manosy. Vysoká koncentrace obsažených látek - 50 mg PAC (proanthokyanidinů) v denní dávce. Uroval® Manosa AKUT je vhodný pro těhotné a kojící ženy, také pro ženy v klimakterickém období a muže v andropauze (mužském klimakteriu).

Výhody výrobku

  • Vysoce účinné složky brusinky pro normální činnost močového měchýře.
  • Unikátní spojení extraktu kanadských brusinek a D-manosy. 
  • Vhodný pro těhotné a kojící ženy, pro ženy v klimakterickém období a muže v andropauze.

Aktivní látky

  • Brusinkový extrakt a D-manosa - brusinky obsahují mimo jiné významné látky – proanthokyanidiny (PAC), které, stejně jako D-manosa, se po požití snadno vstřebávají do krve.
  • Koncentrovaný a kvalitní extrakt brusinky (Vaccinium macrocarpon) garantuje příjem 50 mg proanthokyanidinů v denní dávce 2 tablet.

Složení ve 2 tabletách

D-manosa 1500 mg, Brusinkový extrakt 500 mg, (odpovídá 50 mg PAC*)Vaccinium macrocarpon (extrakt), želatina, protispékavá látka (mikrokrystalická celulóza), zahušťovadlo (polyvinylpyrrolidon), protispékavá látka (stearát hořečnatý).

Doporučené dávkování

1-2 tablety denně. Tabletu zapijte dostatečným množstvím vody či jiného nápoje. Při potížích močových cest a močového měchýře se doporučuje zvýšený příjem tekutin! Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Důležitá upozornění

Není určeno pro děti do 3 let! Výrobek mohou užívat těhotné a kojící ženy! Pokud nedojde ke zlepšení stavu do tří až pěti dnů, navštivte svého lékaře. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. 

Balení obsahuje 10 tablet.

Výrobce: Walmark, a.s., Na Hřebenech II 1718, 140 00 Praha 4

Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
189 Kč

Nejoblíbenější produkty