+420 733 709 799

Péče o klouby

Herbamedicus koňská mast chladivá s rašelinou 300 ml

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 7640133070902

Koňská mast chladivá s rašelinou je unikátní bylinný balzám vyrobený z rašeliny a dalších 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů podle tradiční receptury. Balzám kombinuje uvolňující účinky silic s příznivým působením extraktů z bylin a rašelinového koncentrátu.
Některé z obsažených látek obsahují bylinné extrakty, které ulevují od bolesti kloubů, svalů, páteře a pomáhají při potížích spojených s revmatickými stavy, otoky kloubů a při ischiatických obtížích. Obsažený kaštan koňský je také osvědčeným prostředkem na křečové žíly.
Balzám rychle vyvolává intenzivní osvěžení a prokrvení, čímž zvyšuje působení účinných látek.

Dávkování a způsob užití

Naneste na postižené místo a zcela vmasírujte takové množství gelu, jaké pokožka absorbuje. Aplikujte na čistou pokožku. Pravidelné použití zvyšuje účinnost. Pro zvýšení účinnosti je také možno použít zábal se silnou vrstvou gelu.

Složení

Výrobek obsahuje kostival lékařský, jalovec obecný, kaštan koňský, arniku horskou, borovici lesní, jedli bělokorou, extrakt chilli, kosodřevinu, vřes obecný, skořici, kafr, měsíček lékařský, heřmánek pravý, šišák bajkalský, tymián obecný, mátu peprnou, levanduli lékařskou, grepový extrakt, třapatku nachovou, citrónový extrakt, řepík lékařský, rozmarýnu lékařskou, rdesno hadí kořen, ginkgo bilobu, černý rybíz a rašelinu.

Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
196 Kč

Nejoblíbenější produkty