+420 733 709 799

Chřipka a nachlazení

Coldrex horký nápoj citron 14 sáčků

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 8594060894942
SUKL: 0209702
Farmakoterapeutická skupina: jiná analgetika a antipyretika, paracetamol

Zdravotnický přípravek určený na nejčastější příznaky chřipky a nachlazení jsou bolest hlavy, krku, zvýšená teplota, horečka, kašel, ucpaný nos, rýma, bolest kloubů, únava a vyčerpanost. Obsahuje vitamín C.

Léková forma

Nápoj ve formě prášku určený pro perorální podání.

Léčivá látka a její množství

Léčivými látkami jsou: Paracetamolum 750 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a acidum ascorbicum 60 mg.

Jak užívat

Dospělí (včetně starších osob) a dospívající od 15 let (s tělesnou hmotností od 50 kg):

1 sáček až 4 krát denně. Jednotlivé dávky užívejte vždy nejdříve po 4 hodinách. Neužívejte více než 4 sáčky za 24 hodin. Nepřekračujte doporučené dávkování. Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater.

Na co si dát pozor

  • Přípravek obsahuje 135 mg sodíku v jednom sáčku. To je nutné vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku.
  • Přípravek obsahuje 2900 mg sacharózy v jednom sáčku. Pokud Vám Váš lékař řekl, že nesnášíte některé cukry, poraďte se se svým lékařem, než začnete tento přípravek užívat. Je nutno vzít v úvahu u pacientů s cukrovkou.
  • Podání tohoto přípravku v období kojení je možné, ale vždy by mělo být konzultováno s lékařem.

Přečtěte si pozorně příbalovou informaci, která je součástí každého balení.

Obsah balení

Balení obsahuje 10 sáčků.

Humánní léčivý přípravek

 


Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
229 Kč

Nejoblíbenější produkty