+420 733 709 799

Ostatní

ONAPHARM Blokurima sáčky 10 x 4 g

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 8594169226019

Výhody produktu

  • Ideální pro všechny trpící na problémy s močovým ústrojím.
  • Vhodný i pro těhotné, diabetiky i celiaky.
  • Dlouhodobá péče o močové cesty.

Aktivní složky

  • D-manóza je monosacharid. Je to jednoduchý cukr, který se v těle nevstřebává. Po vstřebání do organismu je v nezměněné formě vyloučena ledvinami do moči.
  • Inulin je polysacharid, jemný bílý prášek s mírně sladkou chutí. Ve střevě se chová jako rozpustná vláknina.

Složení produktu

1 sáček obsahuje: 2 g D-manózy, 2 g inulinu.

Doporučené dávkování a použití

  • Obsah jednoho sáčku (2 dávky) rozpusťte ve sklednici vody, minerálky nebo čaje a vypijte. Důležité je dodržovat pitný režim, aby se usnadnilo vylučování moči. Není však vhodné popíjet kyselé nápoje, například ovocné džusy a šťávy. 
  • Dávkovací schéma akut: První den užijte 8 dávek (4 sáčky), z toho 6 dávek během dne pravidelně po 2-3 hodinách a 2 dávky (1 sáček) před spaním. Druhý den užijte 6 dávek (3 sáčky), z toho 4 dávky (2 sáčky) během dne pravidelně po 3 hodinách a 2 dávky (1 sáček) na noc. Třetí až pátý den užijte 2 dávky (1 sáček), jednu ráno a jednu večer. Dávkovací schéma long (dlouhodobé užívání): Užívejte 1 sáček (2 dávky), jednu ráno a jednu večer. Dávkovací schéma sex: Užijte 1 sáček 1 hodinu před pohlavním stykem a další 1 sáček 1 hodinu po pohlavním styku.

Důležitá upozornění

Přípravek není určen pro děti do 3 let věku. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením, skladujte při teplotě 15-25°C.

Množství v balení

Balení obsahuje 10 sáčků po 4 g.


Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
179 Kč

Nejoblíbenější produkty