+420 733 709 799

Doplňky stravy

Femibion 3 Kojení 28 tablet + 28 kapslí 56 tablet

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 4054839760815

První měsíce života miminka jsou velmi důležité pro vytvoření silné vazby mezi matkou a dítětem. Kojení je jednou z možností, jak toto silné pouto vytvořit.

Fáze kojení je velmi výjimečná, protože svému děťátku předáváte prostřednictvím mateřského mléka důležité živiny. Během období kojení se zvyšuje potřeba některých živin, např. zvláštní pozornost by se měla věnovat dostatečnému příjmu omega-3 mastné kyseliny DHA. Příjem DHA (omega-3 polynenasycené mastné kyseliny) v období kojení přispívá k normálnímu vývoji mozku a zraku vašeho kojeného dítěte. Příznivého účinku DHA je dosaženo doplňkovým denním příjmem 200 mg DHA navíc k doporučenému dennímu příjmu omega-3 mastných kyselin pro dospělé, tj. 250 mg DHA a EPA.

Femibion® 3 poskytuje pečlivě vybrané látky, z nichž především DHA vás oba během tohoto období podporuje jako doplněk k pestré stravě. Poskytuje vám také folát, vitamin A, železo, vápník, cholin, lutein a některé další látky. Železo pomáhá snižovat únavu a vápník přispívá k normálnímu vývoji kosti. Vitamin D přispívá ke správnému vstřebávání a využití vápníku, k udržení stavu kostí a zubů a k normální funkci imunitního systému.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu a 1 tobolku denně a zapijte dostatečným množstvím vody, nejlépe během hlavního jídla. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění

Přípravek není určen pro těhotné ženy. Vzhledem k obsahu vitamínu A se nesmí přípravek užívat během prvního trimestru těhotenství.

Balení obsahuje 28 tablet a 28 tobolek.

 

Výrobce: Procter&Gamble Czech Republic

Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
499 Kč

Nejoblíbenější produkty