+420 733 709 799

Vitamíny a minerály

CETEBE Vitamin C 500 mg s postupným uvolňováním 60 kapslí

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 4011548030523

V kapslích je vitamin C obsažen ve formě tzv. časových perliček, které se rozpouštějí postupně a uvolňují tak vitamin C do těla v optimálních dávkách plynule po celý den. Technologie postupného uvolňování tak umožňuje nejen ekonomičtější užívání vitaminu C, ale i zlepšené využití vitaminu C tkáněmi.

Výhody produktu

  • Tobolky s postupným uvolňováním.
  • Kompletní vstřebávání do organismu.
  • Neobsahuje cukr.

Aktivní složky

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, chrupavek, kostí, kůže a dásní, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k udržení normální funkce imunitníhy systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Vitamín C si nedokáže lidské tělo samo vyrobit, proto je třeba přijímat jej z potravy. V případech, kdy je organismus vystaven vyšší tělesné, v zimním období, v době zvýšeného výskytu infekčních onemocnění, ale také v těhotenství a při kojení je vhodné dávkování vitamínu C zvýšit.

Složení produktu

Účinná látka: kyselina L-askorbová, obal: želatina, potahová látka: šelak, plnivo: sacharóza, čištěná voda, kukuřičný škrob, látka upravující povrch: talek, stabilizátor: kyselina vinná, barvivo: riboflavin (E101), emulgátor: kyselina stearová. Vitamin C 500 mg, tj. 625 % referenční hodnoty přijmu.

Země původu

Německo.

Doporučené dávkování

1 kapsle denně.

Důležitá upozornění

Přípravek je určen dospělým a dětem od 9 let. Není určeno dětem do 9 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí a při teplotě do 25°C. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Množství v balení

Balení obsahuje 60 kapslí.

Výrobce: STADA PHARMA CZ s.r.o. Siemensova 2717/4 155 00 Praha 5

Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
182 Kč

Nejoblíbenější produkty