+420 733 709 799

Péče o tělo a kůži

LADIVAL Opalovací mléko pro citlivou pokožku OF50+ 200 ml

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 4011548029305

Mléko Ladival obsahuje vysoce účinné antioxidanty, zklidňující dexpanthenol a esenciální oleje, které chrání a pečují o pokožku.
To, co složené dělá unikátním, je kombinace slunečních filtrů, které zaručují spolehlivou a okamžitou ochranu před poškozením kožních buněk a předčasným stárnutím kůže způsobeným sluncem. Jedná se tzv. o trojnásobnou ochranu před UVA-UVB-IRA. Tato trojkombinace ochrany pokožky je unikátní a na českém trhu jediná.

Vedle ochrany před UV zářením Ladival chrání i před infračerveným zářením typu A. Toto záření je zodpovědné za poškozování kožních buněk v nejspodnější vrstvě pokožky - hypodermis. Přípravek je určen pro alergickou pokožku a pro citlivou pokožku dětí a batolat.

Mléko je obohaceno o vitamíny, antioxidanty a je voděodolné až mimořádné voděodolné. Ladival mléko naopak rozhodně neobsahuje konzervační látky, parfémy, barviva ani chemické emulgátory (tzv. PEG). Přípravek byl dermatologicky testován.

Vlastnosti

  • chrání kůži před UVA i UVB zářením
  • dodává pokožce potřebnou hydrataci
  • vyživuje pokožku a pečuje o ni
  • přípravek je voděodolný

Složení

Obsahuje vysoce účinné antioxidanty: extrakt ze semene révy vinné, vitamin E a koenzym Q10.

Použití

Aplikujte prostředek přibližně 20 minut před vystavením kůže slunci. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem.

Upozornění

Vyhněte se kontaktu se všemi druhy textilií - může zanechat trvalé skvrny.

Balení obsahuje 200ml


Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
338 Kč

Nejoblíbenější produkty