+420 733 709 799

Probiotika

BIOPRON 9 Immunity s vitaminem D3 30 tobolek

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 8596024021951

70% imunitních buněk se nachází ve střevech, a proto je vhodné o střeva pečovat. Doplnění probiotik je vhodná péče o rovnováhu střevní mikrobioty. Probiotický komplex 9 probiotických kmenů v denní dávce 9 miliard CFU.

Výhody produktu

  • Bez obsahu lepku a palmového oleje.
  • Vhodný pro diabetiky.
  • Pro děti od 3 let.

Aktivní složky

  • Vitamin D3 přispívá ke správné funkci imunitního systému.

Složení produktu

  • Fruktooligosacharidy, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), cholekalciferol, antioxidant (kyselina L-askorbová), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), tobolka: želatina, barvivo (oxid titaničitý).
  • Denní dávka (2 tobolky) obsahuje: 9 kmenů živých organismů (9 miliard CFU*): Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lacticaseibacillus casei, Lactiplantibacillus plantarum, Lacticaseibacillus rhamnosus, Lactococcus lactis ssp. lactis, Streptococcus thermophilus FOS (fruktooligosacharidy): 297,3 mg, Vitamin D3: 20,0 μg (400% denní referenční hodnoty příjmu) *CFU – počet živých mikroorganismů tvořících kolonie (Colony Forming Units).

Země původu

Česká republika.

Doporučené dávkování

1 tobolka během jídla 1 – 2x denně.

Důležitá upozornění

Nevhodný pro děti do 3 let. Vhodný i pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Nevystavovat přímému slunci. Z důvodu zvýšení ochrany probiotických kmenů před vzdušnou vlhkostí je na blistrech použita poměrně silná hliníková fólie. Tloušťka blistrovací fólie může způsobit problémy při vyloupnutí
tobolky. Doporučuje se proto tobolku vyjímat na jejím konci, nebo hliníkovou fólii před vytlačením tobolky narušit (např. nehtem).

Množství v balení

Balení obsahuje 30 tobolek.

Výrobce: STADA PHARMA CZ s.r.o. Siemensova 2717/4 155 00 Praha 5

Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
235 Kč

Nejoblíbenější produkty