+420 491 483 528

Vitamíny a minerály

Woykoff arthrona 1000-C 120 tablet

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 8594070860395

Doplněk stravy s obsahem 1060 mg glukosaminsulfátu x 2KCl a 10 mg vitaminu C.

Pro zdravý a bezbolestný pohyb v každém věku, pro zachování bezbolestné hybnosti všech kloubů a pro zachování struktury kloubní chrupavky.

Popis

Přípravek arthrona 1000-C byl vyvinut podle nejnovějších poznatků současné medicíny a farmaceutické technologie a zohledňuje tak všechna kritéria důležitá pro dlouhodobé podávání: účinnost, bezpečnost, kvalitu a pohodlné užívání. arthrona 1000-C obsahuje D-Glukosamin sulfát x 2 KCl, který je základním stavebním kamenem kloubní chrupavky a vitamín C který přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavky a kostí.

D-Glukosamin sulfát x 2 KCl je používán v klinické praxi již více než 20 let a prokázal, že nemá ani po dlouhodobém podávání žádné závažné nežádoucí účinky. Díky svým vlastnostem je D-Glukosamin sulfát x 2 KCl doporučován EULAR (Evropská liga proti revmatismu).

Velmi důležitá je také možnost bezpečně kombinovat přípravek arthrona 1000-C s léky proti bolesti a zánětu (tzv. nesteroidní antirevmatika, jako např. ibuprofen, diklofenak atd.).

Aktivní látky: 1 tableta / *RHP %
D-Glukosamin sulfát x 2 KCl 1060 mg / -
Vitamín C 10 mg / 12,5

Složení

Glukosamin sulfát draselná sůl, zahušťovadlo (mikrokrystalická celulosa, karboxymethylcelulosa, polyvinylpyrrolidon), protispékavá látka (stearan hořečnatý, talek, koloidní oxid křemičitý), emulgátor (sorbitol), kyselina askorbová, regulátor kyselosti (hydrogen uhličitan sodný, kyselina vinná), směs potahovacích látek (methylcelulosa, stearin, talek), leštící látka (šelak) barvivo (oxid titaničitý).

Dávkování

1x denně 2 tablety. Tablety užívejte nerozkousané během hlavních jídel a zapijte je dostatečným množstvím vody.

 

není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

 


Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
362 Kč

Nejoblíbenější produkty