+420 733 709 799

Akné

Swiss NatureVia LAKTOBACILY 5 cps.66

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 8594187090722

Laktobacily 5 je probiotický doplněk stravy, který obsahuje unikátní komplex 5 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, které se přirozeně vyskytují v trávicím a urogenitálním traktu člověka. Vysoký obsah bifidobakterií (25 %). 100% lidský původ kmenů.
Je vyroben ochrannou kryotechnologií, která podstatně zvyšuje odolnost a stabilitu probiotických bakterií a chrání je od výroby až po použití, nemusí se uchovávat v chladu. Komplexně chráněné bakterie pomocí BIO-SUPPORT technologie, která zajišťuje vyšší stupeň ochrany probiotických bakterií (total protection), mají dostatečnou životaschopnost, aby se dostaly v aktivním stavu až do střev, kde plní svou přirozenou funkci.
Rostlinná kapsle - bez hovězí želatiny, i pro vegetariány. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Neobsahuje lepek.
Balení obsahuje 66 kapslí. Hmotnost obsahu: 23 g.

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka je 1-2 kapsle denně. Při použití s antibiotiky je vhodné užít aspoň 2-3 hodiny před nebo po podání antibiotik.

Složení

Jedna kapsle obsahuje Probiottické bakterie L.rhamnosus 55 %, B.breve 20 %, L.casei 15 %, L.acidophilus 5 %, B.longum 5 % - 15 miliard CFU*.
* CFU - počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming unit) v okamžiku výroby.

Složení: maltodextrin, bakteriální kultury (obsahují mléčné a sojové složky), rostlinná kapsle (hypromeloza), protispékavá látka (stearát hořečnatý), vysoušedlo (oxid křemičitý), antioxidant (kyselina askorbová).

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let.
Výrobce: Swiss NatureVia Michelská 1425/84 Praha 4 – Michle, 141 00

Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
359 Kč

Nejoblíbenější produkty