+420 733 709 799

Péče o dítě

BIOGAIA ProTectis kapky v tubě 10 ml

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 7350012552084

Obsahují živé aktivní bakterie Lactobacillus reuteri (L.reuteri) Protectis rozmíchané v oleji dokáží lehce udržet zdravou střevní rovnováhu vašeho miminka. Tento kmen byl poprvé izolován z mateřského mléka.

Kdy je vhodné použití

  • Používá se pro děti od narození pro spokojené bříško každý den.
  • Při kojeneckých kolikách.
  • Pro děti narozené předčasně nebo císařským řezem.

Složení výrobku 

Lactobacillus reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis®), slunečnicový olej, olej se středně dlouhými řetězci triglyceridů a oxid křemičitý (protispékavá látka). 1 dávka (5 kapek) obsahuje minimálně 100 milionů živých bakterií L. reuteri Protectis®. Slunečnicový olej, olej se středně dlouhým řetězcem triglyceridů, oxid křemičitý.  

Doporučené dávkování

5 kapek denně. Před použitím dobře protřepejte po dobu 10 sekund, aby došlo k smísení bakteriální kultury s obsahem tuby. Tubičku jemně stlačte a nakapejte kapky na lžičku, na prso (v případě, že kojíte), přidejte do lahve s krmením nebo do jídla. Nepřidávejte do horkého jídla nebo nápojů a nepodávejte z tuby přímo do úst, tím by mohlo dojít ke snížení kvality výrobku.

Důležitá upozornění

  • Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Olej, který se dostane do uzávěru, utřete čistým, suchým hadříkem. Zabraňte kontaktu se slinami nebo vodou.
  • Doporučená denní dávka by neměla být překročena.
  • Tubu spotřebujte do 3 měsíců od otevření. Neotevřená tuba má být spotřebována do data exspirace uvedeného na obalu (Minimální trvanlivost do). 
  • Uchovávejte dobře uzavřené a ujistěte se, že je víčko dostatečně utažené. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 °C a mimo dosah dětí. 

Balení obsahuje 10 ml (přibližně 40 dávek) v plastové tubě. 


Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
589 Kč

Nejoblíbenější produkty