+420 733 709 799

Akné

Swiss NatureVia LAKTOBACILY 5 cps.33

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 8594187090715

Laktobacily 5 je probiotický doplněk stravy, který obsahuje unikátní komplex 5 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, které se přirozeně vyskytují v trávicím a urogenitálním traktu člověka. Vysoký obsah bifidobakterií (25%). 100% lidský původ kmenů.
Je vyroben ochrannou kryotechnologií, která podstatně zvyšuje odolnost a stabilitu probiotických bakterií a chrání je od výroby až po použití, nemusí se uchovávat v chladu. Komplexně chráněné bakterie (total protection) mají dostatečnou životaschopnost, aby se dostaly v aktivním stavu až do střev, kde plní svou přirozenou funkci. Rostlinná kapsle - bez hovězí želatiny, i pro vegetariány. Složení je vhodné pro všechny věkové kategorie.
Balení obsahuje 33 kapslí.

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka je 1-2 kapsle denně. Při použití s antibiotiky je vhodné užít aspoň 2-3 hodiny před nebo po podání antibiotik.

Složení

Produkt obsahuje maltodextrin, bakteriální kultury (obsahuje kryoprotektanty: odtučněné mléko, sacharóza, agar-sójový bujon), rostlinnou kapsli (hypromeloza), protispékavou látku (stearát hořečnatý), vysoušedlo (oxid křemičitý), antioxidant (kys. askorbová).
Jedna kapsle obsahuje probiottické bakterie L.rhamnosus 55 %, B.breve 20 %, L.casei 15 %, L.acidophilus 5 %, B.longum 5 % (kmeny obsahují kryoprotektanty) - 6 miliard CFU*.

*CFU - počet živých probiotických mikroorganismů
 
Výrobce: Swiss NatureVia Michelská 1425/84 Praha 4 – Michle, 141 00

Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
209 Kč

Nejoblíbenější produkty