+420 733 709 799

Zdravá výživa

Nutrikaše probiotic s banány 180g (3x60g)

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 8595054905620

Nutrikaše probiotic s banány je instatní kaše, která neobsahuje laktózu a je přirozeně bezlepková. Kaše jsou zaměřeny na skupinu konzumentů, kteří mají výživové omezení nebo přímo alergii na některé základní složky potravin, jsou vhodné pro celiatiky a jedince s intolerancí k laktóze kravského mléka.
Význam obsažených vitaminů a minerálů: biotin, mangan, niacin, vitamin C, B12, B6, B2 a železo přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Kombinace vitaminů B12, B6, C, zinku a železa rovněž podporuje běžnou funkci imunitního systému. Vitaminy B2, B6, B12 přispějí k normální činnosti nervové soustavy. Mangan, vitaminy C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Kaše má banánovou příchuť. Balení obsahuje 3x 60g.

Dávkování a způsob užití

Je doporučena konzumace maximálně 3 porcí denně.
Směs ze sáčku stačí vysypat do misky, zalít horkou vodou a dobře zamíchat.
Nedoporučuje se používat vroucí vodu, při vyšších teplotách se část bakterií znehodnotí a jejich efektivita výrazně sníží.

Složení

Kaše obsahuje instantní rýžovou mouku 34,2 %, glukózový sirup, částečně ztužený sójový olej, fruktózu 8,4 %, vlákninu inulin 6,4 %, modifikovaný kukuřičný škrob, sójový bílkovinný izolát, mrazem sušený banán 2 %, kaseinát sodný, stabilizátor E340, jedlou sůl, vitaminový a minerálový komplex, probiotickou kulturu Bacillus coagulans (5 miliard/porce), aroma, protispékavou látku, oxid křemičitý, emulgátor E471 a barvivo karoten.
Obsahuje alergeny: sóju a kasein.

Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
65 Kč

Nejoblíbenější produkty