+420 733 709 799

Bolest kloubů a svalů

Woykoff Kloubní výživa 60 kostiček

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 859470860883

Woykoff Kloubní výživa je doplněk stravy ve formě kostiček. Produkt s obsahem kolagenu NC II a hydrolyzovaného kolagenu typ I a vitaminem C, který přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavky a kostí.

Kolagen typu I je přítomný ve šlachách, vazech a kostech, kde vytváří poměrně silná vlákna. Ta se dále spojují do objemných vláknitých svazků (princip lana), protože vazy a šlachy musí vydržet poměrně silný tlak. Kolagen typ I je nejrozšířenějším typem kolagenu. Vyskytuje se také v pokožce, má proto významný vliv na její vzhled a kvalitu. V doplňku stravy je obsažen v hydrolyzované formě, která je maximálně dostupná pro organismus.
Kolagen typu II se nejvíce vyskytuje v chrupavce. Zde naopak vytváří husté prostorové sítě z velmi tenkých vláken, protože chrupavka je namáhána především tlakem ve všech směrech. Kolagen typu II drží chrupavku pohromadě a zajišťuje její pevnost a odolnost. V doplňku stravy je obsažen v nativní podobě, při žvýkaní kostičky dochází ke styku nativního kolagenu typu II s ústní sliznicí.
Vitamín C je důležitou látkou pro správnou tvorbu kolagenu v organismu. Pouze pokud je ho v organismu dostatek, vytváří se plnohodnotný kolagen, jehož vlákna mají správnou a dostatečně pevnou strukturu. Vitamín C je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách.

Výživa pro Vaše klouby nové generace s jahodovou příchutí. Balení obsahuje 60 kolagenových kostiček.

Dávkování a způsob užití

Užívejte pravidelně 1 kostičku denně kdykoliv během dne po dobu minimálně dvou měsíců. Rozkousat bez zapíjení. Pro dosažení optimálního efektu se doporučuje doplněk stravy užívat trvale.

Složení

Složení: sorbitol (plnidlo, náhradní sladidlo), hydrolyzovaný kolagen typ I, L-askorbová kyselina, Erythritol, hořečnaté soli mastných kyselin (protispékavá látka), jahodové aroma, nativní kolagen typu II.

Obsah vitamínu C v 1 kostičce je 52,5 mg, což odpovídá 66% DRHP*.
* DRHP - denní referenční hodnota příjmu.
 
Výrobce: Woykoff, a.s., Hauptova 594, 156 00 Praha 5

Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
220 Kč

Nejoblíbenější produkty