+420 491 483 528

Doplňky stravy

Woykoff Kloubní výživa 60 kostiček

Skladem - odesíláme následující pracovní den

EAN: 859470860883

Výživa pro Vaše klouby nové generace s jahodovou příchutí ve formě kolagenových kostiček. Doplněk stravy s obsahem kolagenu NC II a hydrolyzovaného kolagenu typ I a vitamínem C, který přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavky a kostí.

 

Kolagen typu I je přítomný ve šlachách, vazech a kostech, kde vytváří poměrně silná vlákna. Ta se dále spojují do objemných vláknitých svazků (princip lana), protože vazy a šlachy musí vydržet poměrně silný tlak. Kolagen typ I je nejrozšířenějším typem kolagenu. Vyskytuje se také v pokožce, má proto významný vliv na její vzhled a kvalitu. V doplňku stravy je obsažen v hydrolyzované formě, která je maximálně dostupná pro organismus

 

Kolagen typu II se nejvíce vyskytuje v chrupavce. Zde naopak vytváří husté prostorové sítě z velmi tenkých vláken, protože chrupavka je namáhána především tlakem ve všech směrech. Kolagen typu II drží chrupavku pohromadě a zajišťuje její pevnost a odolnost. V doplňku stravy je obsažen v nativní podobě, při žvýkaní kostičky dochází ke styku nativního kolagenu typu II s ústní sliznicí.

 

Vitamín C je důležitou látkou pro správnou tvorbu kolagenu v organismu. Pouze pokud je ho v organismu dostatek, vytváří se plnohodnotný kolagen, jehož vlákna mají správnou a dostatečně pevnou strukturu. Vitamín C je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách.

 

Obsah balení: 60 kolagenových kostiček, kůra na 2 měsíce.

 

Aktivní látka: hydrolyzovaný kolagen typ I, nativní kolagen typ II, kyselina askorbová.

 

Složení: sorbitol (plnidlo, náhradní sladidlo), hydrolyzovaný kolagen typ I, L-askorbová kyselina, Erythritol, hořečnaté soli mastných kyselin (protispékavá látka), jahodové aroma, nativní kolagen typu II.

 

Dávkování: 1 kostička denně. Rozkousat bez zapíjení. Užívejte pravidelně 1 kostičku denně kdykoliv během dne po dobu minimálně dvou měsíců. Pro dosažení optimálního efektu je vhodné doplněk stravy užívat trvale.


Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


-
+
220 Kč

Nejoblíbenější produkty